Optyk Rubicon

Jesteśmy zespołem specjalistów, dla których najważniejszy jest komfort i zadowolenie klienta. Od początku naszej działalności staramy się współpracować z najlepszymi firmami i markami na rynku, dlatego też nasi klienci mogą liczyć na najwyższą jakość zakupów oraz świadczonych usług.

O nas

Najważniejsza jest dla nas jakość.

Posiadamy szeroką ofertę kilku tysięcy opraw okularowych skrupulatnie przez nas wybieranych i uzupełnianych na bieżąco nowymi modelami. Naszym zadaniem jest zapewnić Klientom tak bogatą i zróżnicowaną ofertę, ażeby każdy mógł z niej wybrać najlepszy dla siebie wariant.

Jako właściciele osobiście zajmujemy się kontaktem z Państwem i zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji, a współpracujący z nami zespół to kompetentne i sympatyczne osoby o wysokich kwalifikacjach, dlatego posiadacie Państwo gwarancję, że spotkacie się u nas ze wzorcową obsługą zarówno w zakresie doradztwa przy wyborze oprawek okularowych, jak również przy profesjonalnym badaniu wzroku i doborze odpowiednich szkieł.

We wszystkich naszych salonach, w godzinach ich otwarcia, oferujemy Państwu bezpłatne badanie wzroku, wykonywane przez wykwalifikowany personel. Badanie optometryczne ma na celu dobór korekcji, która zapewni najlepszą jakość i komfort widzenia. Zajmujemy się również doborem soczewek kontaktowych w Salonie w Swarzędzu, Luboniu i na ul. Słowiańskiej.

Posiadamy na stanie szeroką bazę szkieł korekcyjnych, dlatego często jesteśmy w stanie przygotować Państwa okulary na poczekaniu w naszych szlifierniach.

Opinie Klientów

Salon optyczny Rubicon – to idealne miejsce dla zapracowanych osób, gdyż w jednym miejscu można zbadać swój wzrok, a następnie – korzystając z porad doświadczonych pracowników – wybrać idealne dla siebie oprawki oraz soczewki. Miła obsługa wyróżnia ten salon na tle innych.

Tomasz - kardiolog
Idealne miejsce

Testimonial Tomasz - kardiolog