Optyk Rubicon

Wiodące salony optyczne w Poznaniu

Od początku naszej działalności kierujemy się zasadami wysokiej jakości popartej dużym doświadczeniem i współpracą tylko z najlepszymi i sprawdzonymi markami, dlatego też nasi Klienci liczyć mogą na najwyższą jakość zakupów oraz świadczonych usług.

Zobacz nasze salony

O nas

Najważniejsza jest dla nas jakość.

Posiadamy szeroką ofertę kilku tysięcy opraw okularowych skrupulatnie przez nas wybieranych i uzupełnianych na bieżąco nowymi modelami. Naszym zadaniem jest zapewnić Klientom tak bogatą i zróżnicowaną ofertę, ażeby każdy mógł z niej wybrać najlepszy dla siebie wariant.

Jako właściciele osobiście zajmujemy się kontaktem z Państwem i zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji, a współpracujący z nami zespół to kompetentne i sympatyczne osoby o wysokich kwalifikacjach, dlatego posiadacie Państwo gwarancję, że spotkacie się u nas ze wzorcową obsługą zarówno w zakresie doradztwa przy wyborze oprawek okularowych, jak również przy profesjonalnym badaniu wzroku i doborze odpowiednich szkieł.

We wszystkich naszych salonach, w godzinach ich otwarcia, oferujemy Państwu bezpłatne badanie wzroku, wykonywane przez wykwalifikowany personel. Badanie optometryczne ma na celu dobór korekcji, która zapewni najlepszą jakość i komfort widzenia. Zajmujemy się również doborem soczewek kontaktowych.

Salony RUBICON wyposażone są w specjalistyczne urządzenia umożliwiające precyzyjne pomiary pacjenta, niezbędne do idealnego montażu soczewek progresywnych w wybranych przez Państwa oprawkach. Dzięki nim możemy również pokazać Państwu zalety powłok antyrefleksyjnych, przedstawić grubości i wagi soczewek oraz dobrać odpowiednie oprawki.

Posiadamy na stanie szeroką bazę szkieł korekcyjnych, dlatego często jesteśmy w stanie przygotować Państwa okulary na poczekaniu w naszych szlifierniach.

Opinie Klientów

Salon optyczny Rubicon – to idealne miejsce dla zapracowanych osób, gdyż w jednym miejscu można zbadać swój wzrok, a następnie – korzystając z porad doświadczonych pracowników – wybrać idealne dla siebie oprawki oraz soczewki. Miła obsługa wyróżnia ten salon na tle innych.

Tomasz - kardiolog
Idealne miejsce

Testimonial Tomasz - kardiolog

Contact Us